اخبارایتالیا_مونزاردبولمسابقات 2022

گرندپری ایتالیا:مکس ورشتاپن به دنبال اولین پیروزی خود در پیست مونزا

مکس ورشتاپن می‌گوید که گرندپری ایتالیا هرگز برای ما خوب نبوده است، و او به دنبال اولین پیروزی خود در مونزا است.

مکس ورشتاپن هرگز در گرندپری ایتالیا روی سکو نرفت، چه برسد به پیروزی، اما راننده ردبول در هنگام ورود به مونزا در روز پنجشنبه، با اعتماد به نفس در مورد شانس های خود صحبت کرد.

سال گذشته تصادف با لوئیس همیلتون رقیب عنوان قهرمانی بود که به امیدهای ورشتاپن برای قهرمانی پایان داد و در سال‌های گذشته ردبول هرگز مانند فراری و مرسدس از سرعتی مشابه در اینجا برخوردار نبوده است.اما پس از عملکرد عالی ورشتاپن در اسپا-فرانکورشام، همه نگاه ها به قهرمان حاکمی است که در ایتالیا حضور دارد.

من دوست دارم همه جا روی سکو بایستم، اما این مسیر هرگز برای ما خوب نبوده است. ما واقعاً هرگز آن حداکثر سرعت را نداشتیم و البته در برخی مسیرها می توانید با بال پایین تر آن را جبران کنید، ورشتاپن، رهبر قهرمانی، روز پنجشنبه گفت: همه[تنظیمات ]نیروی رو به پایین را امتحان می کنند، بنابراین شما فقط همان تنظیمات را انجام میدهید.و به همین دلیل است که فکر می‌کنم در چند سال گذشته ما واقعاً در اینجا رقابتی نبوده‌ایم. بعلاوه، این مسیری بود که در آن همیشه مجبور بودیم جریمه های موتوری و چیزهای دیگر را بگیریم، که همچنین هرگز به رسیدن به سکو کمک نمی کند. امسال ما شانس خوبی داریم و اگر در طول فصل به ماشین ما نگاه کنید، ما همیشه در مسیرهای مستقیم خوب بوده ایم.”با پیروزی در ایتالیا، ورشتاپن می تواند برد پیاپی خود را به 5 برد متوالی برساند.

راننده ردبول معتقد است او می تواند با RB18 در هر نوع پیست، از آستین گرفته تا زاندفورت، قابل رقابت باشد.او توضیح داد:فکر می‌کنم در ابتدای سال اضافه وزن زیاد خودرو به تعادل خودرو کمکی نکرد.اما با پایین آمدن آن، به خصوص چند مسابقه اخیر برای ما بسیار خوب بوده است.از نظر جمع آوری امتیاز، واقعا خوب بودیم، اما می دانیم که هنوز مسابقات زیادی باقی مانده است که باید در آن ها نیز امتیاز کسب کنیم.”

هم تیمی سرجیو پرز گفت که ردبول با تنظیمات نیروی رو به پایین عملکرد خوبی دارد، تیم و رقبایشان انتظار داشتند که بالهای باریکی را به مسابقه آخر هفته بیاورند، اما اضافه کرد که ممکن است تیم از مزیت رقابتی مشابهی که در اسپا با استفاده از آن لذت بردند، برخوردار نباشند، با شرایطی که قرار است روز جمعه مرطوب باشد.من امیدوارم که سرعتی مشابه با آنچه در اسپا نشان دادیم داشته باشیم، این خوب است، اما مطمئناً معتقدم که این مسیر کمی با بلژیک متفاوت است – مطمئناً آب و هوا تاثیر گذار خواهد بود – بنابراین تماشای مسابقه جالب خواهد بود.

پرز گفت: “مثلاً مرسدس در آخر هفته گذشته قوی بود، به خصوص با درجه لاستیک، بنابراین این یکشنبه جالب خواهد بود.”همانطور که می گویم – شرایط بسیار متفاوتی خواهد بود، بنابراین ما نیز کنجکاو هستیم که ببینیم چگونه می توانیم با آن کنار بیاییم.”

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x