قوانین و مقررات سایت
موضوعات داغ

قوانین و مقررات سایت فرمول یک (F-ONE.IR)

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌ مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت فرمول یک (f-one.ir) استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

سایت فرمول یک (f-one.ir) در زمینه تولید محتوا، پوشش اخبار ، بررسی،تحلیل و حواشی مربوط به مسابقات فرمول یک فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت فرمول یک (f-one.ir) رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس یا ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت فرمول یک (f-one.ir) می‌باشد.

هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت فرمول یک (f-one.ir) استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت فرمول یک (f-one.ir) می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام مدیر سایت فرمول یک (f-one.ir) را ندارد.

اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت فرمول یک (f-one.ir) هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، مدیر سایت می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و سایت فرمول یک (f-one.ir) تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت فرمول یک (f-one.ir) هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

کاربر نباید در قسمت نظرات سایت اظهاراتی (Comment) را که خلاف عرف ، شرع و قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

در صورت نقض موارد فوق مدیر سایت فرمول یک (f-one.ir) می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج می‌شوند و حساب کاربری آنها حذف می‌شود.

کاربران می‌توانند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با مدیر سایت در ارتباط باشند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x