اخبارمرسدس

آنجلا کالن کیست؟ حقایق جالب در مورد دستیار بلوند لوئیس همیلتون!

رابطه لوئیس همیلتون با فیزیوتراپ، دستیار و دوستش آنجلا کالن سال هاست که مخاطبان فرمول یک را مجذوب خود کرده است. در اینجا حقایق جالب و جالب در مورد آنجلا وجود دارد!

هرکسی که در چند سال اخیر فرمول یک را تماشا کرده است، بدون شک متوجه زنی بلوند شده است که به نظر می رسد در هر زمانی که لوئیس همیلتون در ماشینش نیست، در کنار او است.

این زن آنجلا کالن است و به طور رسمی فیزیوتراپ و دستیار لوئیس همیلتون است، اما در واقعیت او خیلی بیشتر است. او همچنین نزدیک ترین متحد، دوست و معتمد این قهرمان هفت بار است.

سال گذشته پروفایلی عمیق از آنجلا نوشتیم و به زندگی، حرفه و رابطه او با لوئیس نگاه کردیم و اکنون پنج واقعیت جالب و جالب در مورد زن دست راست این قهرمان هفت بار ارائه می دهیم!

1. آنجلا “یکی از بزرگترین اتفاقاتی است که” برای لوئیس رخ داده است

همانطور که قبلاً نوشتیم، بیشتر طرفداران فرمول یک می‌دانند که آنجلا فیزیوتراپیست لوئیس است، اما مسئولیت‌های او در واقع شامل مراقبت از کارهای روزمره، تدارکات شخصی، رژیم غذایی، الگوهای خواب، ترتیبات سفر و موارد دیگر است.

مهمتر از آن، آنجلا همیشه برای حمایت عاطفی از لوئیس وجود دارد و به او کمک می کند تا در بهترین حالت ممکن باقی بماند. پس جای تعجب نیست که در سال 2020 انگلیسی او را به عنوان “یکی از بزرگترین اتفاقاتی که برای او افتاده” توصیف کرد .

همیلتون گفت: “مردم مطمئناً آن را نمی فهمند، به طور طبیعی، زیرا آنها آن را از راه دور می بینند، اما او یکی از بزرگترین اتفاقاتی است که در زندگی من برای من رخ داده است.”

“من خوش شانس بودم که با افراد زیادی کار کردم… و او سخت کوش ترین زنی است که در اطرافم حضور دارم.

او متمرکز، فداکار است و تعطیلات آخر هفته من را آرام می کند. هر روز که از خواب بیدار می‌شوم، هر ساعتی که باشد، او فقط مثبت است – هیچ‌وقت حتی یک روز هم منفی نبوده است، بنابراین این بسیار بسیار مهم است.»

همیلتون در ادامه توضیح داد که چگونه متوجه شد که در زندگی خود به فردی مانند آنجلا نیاز دارد.

وقتی وارد فرمول یک می‌شوید، کل این ایده از فیزیوتراپی وجود دارد، اما بسیاری از آنها، یا برخی از آنها، فقط مربی هستند. آنها هنوز هم عنوان “فیزیو” را به خود اختصاص می دهند – اما یک فیزیو یک فیزیوتراپیست.

و برای سال‌ها، همیشه یک مربی مرد داشتم، اما متوجه شدم که همیشه مشکلات متفاوتی داشتم. مثلاً دچار سفتی عضلانی در گردنم می‌شوم، یا در قسمت پایین کمر یا باسنم، هر چه که باشد، مشکل داشتم، و مربی من هرگز نمی‌توانست آن را برطرف کند.

بنابراین شما باید تا آخر هفته با آن کنار بیایید و من اینطور گفتم، این منطقی نیست. من نیازی به تمرین در تعطیلات آخر هفته ندارم. بنابراین من می گفتم، “من باید یک فیزیو را پیدا کنم.”

“آنجلا در خانه کمی روی من کار کرده بود، بنابراین من با او صحبت کردم و از او پرسیدم: “آیا می‌خواهی با من در جاده بیایی؟” و من نمی دانستم که ما بهترین همکاری را خواهیم داشت.»


2. لوئیس و آنجلا گاهی اوقات، اوقات فراغت خود را با هم می گذرانند

رابطه این زوج فراتر از کار آنها در فرمول 1 است. موارد متعددی وجود داشته است که آنجلا در فعالیت های مختلف با لوئیس در زمان استراحت آنها شرکت می کند.

به عنوان مثال، پس از لغو جایزه بزرگ استرالیا در سال 2020 به دلیل همه‌گیری COVID-19، لوئیس در استرالیا ماند و با آنجلا به صخره‌نوردی رفت .

یکی دیگر از مواردی که این دو با هم بودند درست بعد از گرندپری موناکو 2021 بود ، زمانی که لوئیس، آنجلا، توتو وولف و سایر دوستان در حال لذت بردن از قایق تفریحی سر فیلیپ گرین در سن ژان کپ فرات، فرانسه دیده شدند .

آن روز یک روز دیگر از ورزش بود، زیرا لوئیس را می‌توان در حال جت اسکی دید و عموماً پس از یک تعطیلات آخر هفته سخت به پایان رسید.

3. آنجلا و لوئیس خالکوبی های مشابه دارند

میزان اعتمادی که این دو به یکدیگر دارند با خالکوبی های مشابه آنها آشکار می شود. گزارش شده است که لوئیس و آنجلا هر دو روی مچ دست خود “وفاداری” را خالکوبی کرده اند.

این را کیم ایلمن عکاس پادوک تایید کرد.

او به لوئیس وفادار است، در واقع آنقدر وفادار است که روی مچ دستش وفاداری را خالکوبی کرده است، مانند لوئیس روی مچ دستش. دایره درونی به یکدیگر وفادار هستند.

یکی از نقش های او این است که لوئیس را به پیست برساند. گاهی اوقات او مجبور است به عنوان محافظ لوئیس عمل کند.

او حدود 25 سال در عرصه ورزش بوده است، او PA او، راننده او، مربی عملکرد او، معتمد او، دوستش است.

نقش او این است که تمام عوامل حواس پرتی لوئیس را در آخر هفته مسابقه از بین ببرد، بنابراین برای 4 روز، تقریباً در هر دقیقه از آن 4 روز با او خواهد بود.

4. آنجلا برای خودش یک ورزشکار است

آنجلا در 5 آگوست 1974 در دوونپورت، اوکلند، نیوزلند به دنیا آمد. او که اهل نیوزلند است، که خودش می‌گوید به فعالیت‌های بیرون از خانه کمک می‌کند، از سنین پایین به ورزش کشیده شد.

آنجلا در مصاحبه‌ای با کارفرمایش هینتسا پرفورمنس گفت: «من در نیوزیلند به دنیا آمدم و بزرگ شدم که به خاطر فعالیت‌های بیرون از خانه مشهور است.

من همیشه به همه ورزش ها علاقه داشتم. من بسیار رقابتی بودم و در همه چیز از نت بال، فوتبال، کریکت، والیبال، بسکتبال گرفته تا دو و میدانی درگیر بودم. اگر یک تیم ورزشی وجود داشت، دوست داشتم در آن حضور داشته باشم.

اما این هاکی روی چمن بود که من از 15 تا 21 سالگی نماینده نیوزلند بودم. این اولین معرفی من به ورزش های با عملکرد بالا و عملکرد انسانی بود.

عشق او به ورزش در نهایت او را به شغل فعلی خود به عنوان مربی عملکرد سوق داد.

«از آنجایی که به شدت رقابتی هستم، همیشه عاشق این چالش بوده‌ام که بهترین‌ها را از خودم به دست بیاورم که به زودی به بهترین نتیجه از دیگران تبدیل شد.

در دوران مدرسه، من عاشق ریاضیات، علوم و ماهیت عملی دروسی مانند فیزیولوژی، آناتومی و فیزیک بودم، بنابراین وقتی دانشگاه را شروع کردم، تحصیل در رشته علوم بهداشت و فیزیوتراپی یک انتخاب طبیعی بود.

کالن در پایان گفت: “این عشق من به علم و اشتیاق من به ورزش و علاقه به عملکرد بدن را با هم ترکیب کرد.


5. آنجلا متاهل و دارای فرزندان است

از آنجایی که لوئیس و آنجلا آشکارا پیوند نزدیکی با هم دارند، طبیعی است که ناظران اغلب تعجب می کنند که آیا رابطه آنها چیزی بیش از یک رابطه حرفه ای و دوستی نیست.

با این حال، هیچ پیوند عاشقانه ای بین این دو وجود ندارد. اگرچه آنجلا در مورد زندگی شخصی خود بسیار مراقب است، اما مشخص است که او متاهل است و با همسرش، مربی دوچرخه سواری، و دو فرزندش (یک پسر و یک دختر) در منطقه آلپ فرانسه زندگی می کند.

پیت مک نایت، مدیر مربیگری و علوم ورزشی هیینستا پرفورمنس، جذابیت “عجیب” زندگی خصوصی او را برای رابطه اش با لوئیس توصیف می کند.

مک نایت گفت: “همچنین فقط یک چیز عجیب و غریب در مورد آن وجود دارد.”

«زنی در اواسط چهل سالگی، با خانواده ای در خانه، دو بچه جوان، و سپس این راننده مسابقه اواسط دهه سی. ممکن است یک مسابقه واقعاً عجیب به نظر برسد، اما فقط کار می‌کند.»

می توانید کارهای آنجلا را در صفحه اینستاگرامش دنبال کنید . او در سال 2018 به این پلتفرم پیوست و حدود 109 هزار دنبال کننده دارد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x