قیمت کاشت ناخن ژله ای
کاشت ناخن

کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن ژله ای و تفاوت آن با انواع دیگر مدل های جدید کاشت

کاشت ناخن ژله ای یکی از انواع روش های حرفه ای کاشت ناخن است که زیبایی و جلوه خیره کننده ای به ناخن ها داده و جذابیت دست های شخص را چند برابر می کند.

در کاشت ناخن ژله ای به دلیل استفاده سه مرحله ای از ژل های مخصوص، ناخن ها درخشش و شفافیت بی نظیری به خود گرفته و نتیجه کاشت ناخن را چندین برابر زیبا می کند.

در این شیوه از کاشت ناخن جزئیات مهمی وجود دارد که برای انجام آن باید به دقت این جزئیات را رعایت کنیم.

برای اطلاع از تخفیف کاشت ناخن در سایت تخفیف گروهی اِف وان کلیک کنید…

برای دیدن کاشت ناخن جدیدترین مدل ها کلیک کنید…

کاشت ناخن ژله ای
کاشت ناخن ژله ای

زیر سازی در کاشت ناخن ژله ای

زیر سازی ناخن در این شیوه از کاشت ناخن، همانند زیرسازی معمولی انواع کاشت ها است.

در ابتدا مانیکور خشک به وسیله سوهان برقی انجام شده و پوسته های اضافی برداشته می شوند، سپس با سوهان زبر و دور پایین دستگاه، خراش هایی بسیار ظریف روی صدف ناخن ها ایجاد می کنیم.

این خراش ها باید به گونه ای بسیار سطحی ایجاد شده و از صدمه زدن به صدف طبیعی ناخن ها بپرهیزیم. بعد از اتمام زیر سازی، از ضد قارچ استفاده می کنیم.

مواد مصرفی در کاشت ناخن ژله ای

ضد قارچ
پرایمر مخصوص کاشت ژل
بیلدینگ ژل ( ژل زیر سازی )
فینیشینگ ژل ( ژل استحکام دهنده )
تاپ شاین ( ژل نهایی درخشان )
محلول کلینر
دستگاه UV و یا LED

کاشت ناخن ژله ای
کاشت ناخن ژله ای
مراحل انجام کاشت ناخن ژله ای

پس از آماده سازی ناخن ها و زدن ضد قارچ، یک لایه پرایمر مخصوص کاشت ناخن ژله ای روی صدف ناخن می زنیم.

سپس با استفاده از یک قلم سموری باریک و با حرکت های دورانی نا محسوس بیلدینگ ژل (ژل شماره یک) را روی ناخن ها می کشیم.

دقت کنید که تجمع ژل ها در هر ناحیه از از ناخن و مخصوصا در ناحیه کوتیکول باعث نقص کار شما خواهد شد.

بنابراین سرعت عمل در کاشت ناخن ژله ای امریست که باید مد نظر قرار دهید.

برای موفقیت در این مرحله یک بار و برای چند ثانیه پس از ژل زدن، از شخص بخواهید دست خود را برعکس کند به طوری که سطح ناخن ها رو به زمین باشد.

مراحل انجام کاشت ناخن ژله ای

سپس به سرعت دست را در دستگاه UV یا LED قرار داده و بین 30 الی 120 ثانیه متناسب با تعریف دستگاه شما، قرار می دهیم. پس از مدت زمان تعیین شده ژل شماره یک خشک می شود.

مرحله بعدی استفاده از فینیشینگ ژل (ژل شماره دو) است که به همان روش اولیه انجام شده و دست درون دستگاه قرار می گیرد. برای ایجاد حجم و انحنای مناسب می توانید این مرحله را پس از خشک شدن مواد، یک بار دیگر انجام دهید.

کاشت ناخن ژله ای
کاشت ناخن ژله ای

قبل از استفاده از تاپ شاین یا ژل شماره سه، باید با استفاده از سوهان برقی یا دستی فرم نهایی را در ناخن ها ایجاد کنید.

در مرحله آخر و بعد از سوهان کاری و پولیش ناخن ها، با قلم تاپ شاین که مانند قلم لاک طراحی شده، ژل نهایی را روی ناخن ها می کشیم.

باید دقت کنید که ژل به دلیل خاصیت روان و ژله ای به سرعت حرکت کرده و ممکن است روی پوست دور ناخن پخش شود. بنابراین نهایت سرعت و دقت را در این مرحله به کار گیرید.

پس از زدن ژل شماره سه دست را داخل دستگاه قرار داده و کار تمام است.

برای از بین بردن حالت چسبندگی ژل در انتها از محلول کلینر با استفاده از پد مخصوص روی ناخن ها بکشید.

کاشت ناخن بیبی بومر

در کاشت بیبی بومر از دو رنگ پودر استفاده میشه که ترجیحا واصولیش اینه که رنگ هلویی پای ثابت کارتون باشه ما در کاشت فرنچ هم از دو رنگ پودر استفاده میکنیم

ولی یه خط مرزی بین دو رنگ وجود داره به اسم خط اسمایل که در بیبی بومر این خط مرز محو باید بشه تو هم حالا یا از قسمته کوتیکول شروع به مواد گذاری میکنین یا از قسمت فرنچ یا همون قسمت آزاد ناخن

قلم مو کاملا آغشته به لیکویید میکنیم ویه رنگ پودر رو برمیداریم میذاریم قسمته آزاد یا سر ناخن بدونه بعد قلم رو روی دستمال کاملا تمییز میکنیم که اضافه لیکویید گرفته بشه…… ادامه مطلب کاشت ناخن بیبی بومر……..

کاشت ناخن هلویی

کاشت ناخن پودری هلویی چه تفاوتی با کاشت ناخن پودری معمولی دارد؟
کاشت ناخن پودری یکی از قدیمی‌ترین روش‌ ها برای کاشت ناخن در صنعت آرایش شناخته شده است و می‌ توان گفت کاشت ناخن پودری به یک اصل مهم در کاشت ناخن تبدیل شده است.

مواد کاشت ناخن هلویی؟

مواد پودر و مایع مخصوص (که به آن لیکوئید گفته می شود) برای کاشت ناخن پس از ترکیب شدن با یکدیگر بر روی ناخن ها زده می شود و یک لایه محافظتی بسیار خوبی را بر روی ناخن ایجاد می‌ کنند.

در این روش، نتیجه نهایی کاشت ناخن بسیار طبیعی تر خواهد بود. البته بسته به کار و حرفه ای بودن ناخن کار هم می باشد . تفاوتی که در کاشت ناخن پودری معمولی و پودری هلویی وجود دارد تنها در رنگ هلویی می باشد. به بیانی دیگر در این نوع کاشت ناخن، از پودر هلویی رنگ برای کاشت استفاده می ‌شود……   ادامه مطلب   .……..کاشت ناخن هلویی

مطالب اخیر

Leave a Comment