اخبارردبولمسابقات 2022موناکو ۲۰۲۲
موضوعات داغ

پس از اینکه ورشتاپن و پرز در تمرینات اول و دوم گرندپری موناکو از لکلرک عقب افتادند، ردبول از فاصله با فراری شگفت زده شد.

ردبول پس از عقب افتادن مکس ورشتاپن و سرجیو پرز از فراری ها در تمرینات آغازین گرندپری موناکو، در حال کار با تنظیمات هستند

چارلز لکلرک هر دو جلسه تمرین پیست خانگی را در جایگاه اول پشت سر گذاشت، کارلوس ساینز نیز در تمرین دوم به جایگاه ۲ رسیید، ردبول جلسه دوم را با فاصله بیش از سه دهم ثانیه از اسکودریا پشت سر گذاشت. پس از آن، سرجیو پرز، که در جلسات مربوطه دوم و سوم شد، در مورد نمایش “بسیار قوی” جمعه تیم رقیب خود اظهار نظر کرد.

پرز گفت: «مثل همیشه رانندگی در موناکو واقعاً خوب است. این دو جلسه خوب بود – طولانی مدت با ترافیک کمی مشکل بود – اما در کل، به نظر می رسد که ما در مقایسه با فراری ها کمی کمبود داریم. آنها امروز بسیار قوی به نظر می رسیدند. بنابراین، ما همه چیز را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و خواهیم دید که چه کاری می توانیم انجام دهیم. اما به نظر می رسد که آنها امروز بسیار قوی هستند.

پرز اذعان کرد: “بله، ما شگفت زده شدیم، ما انتظار کمی فاصله را داشتیم اما نه چنین شکافی، بنابراین کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.

ورشتاپن، رهبر قهرمانی، که در هر دو جلسه چهارم شد، تصدیق کرد که فراری دست برتر را داشت، اما گفت که ردبول هنوز در تلاش است تا تعادل کامل را ایجاد کند، قبل از اینکه او حس رانندگی با خودروی جدید 2022 را شرح دهد. ورشتاپن گفت: «فکر می‌کنم در مجموع ما چند چیز را در اینجا امتحان کرده‌ایم تا ببینیم که ماشین چگونه رفتار می‌کند. فکر می‌کنم در FP1 کمی خوشحال‌تر از FP2 بودم و بله، البته، اگر کمی تعادل بهتری داشته باشید، می‌توانید کمی بیشتر حمله کنید و البته زمان دور شما کمی بهتر می‌شود.

واضح است که در مقایسه با فراری، ما باید کمی چیزهای بیشتری در تنظیمات و تعادل پیدا کنیم – و اکنون نیز به دنبال یافتن تعادل هستیم.

شما می‌توانید وزن خودروها را احساس کنید، کمی سنگین‌تر، کمی کندتر، کمی ضربه‌گیرتر و خودروها نیز سفت‌تر هستند، اما اشکالی ندارد. از نظر دید کمی دشوارتر است، اما رانندگی در اینجا بسیار گیج کننده است.”

ورشتاپن در قهرمانی رانندگان 6 امتیاز نسبت به لکلرک برتری دارد در حالی که ردبول در بخش سازنده 26 امتیاز از فراری جلوتر است – اما به نظر می رسد اسکودریا تا اینجای کار در موناکو برتری دارد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x