اخبارردبولمسابقات 2023

هورنر درباره فصل فوق‌العاده ردبول می‌گوید: «این خودرو در کتاب‌های تاریخ ثبت خواهد شد»

خودروی RB19 ردبول در این فصل همه رکوردها راجارو کرده است و یک رشته رکورد جدید را در دستان مکس ورشتاپن قهرمان سه دوره جهان گذاشته است. در حالی که هم تیمی او با دو برد ابتدایی فصل، باعث سد ماشین ردبول در 21 مسابقه از 22 مسابقه امسال پیروز شود

برد ورشتاپن در آخرین مسابقه فصل، 19 پیروزی را برای او رقم زد، در حالی که فقط سنگاپور تنها آخر هفته ای بود که ر‌دبول نتوانست سکویی بدست آورد . آنها همچنین موفق شدند پنج مسابقه از شش مسابقه اسپرینت را برنده شوند.

هورنر گفت: «این خودرو به عنوان یک خودروی بسیار بسیار خاص در کتاب‌های تاریخ ثبت خواهد شد. “برنده شدن در 21 مسابقه از 22 مسابقه…

«فکر می‌کنم بیش از هر چیز، برای همه مردان و زنان پشت صحنه کارخانه، در کل کسب‌وکار… همه کارکنان پشتیبانی نیز این امر را انجام داده‌اند. آنها نقش خود را در ساخت و تحویل این خودرو و بهره برداری از آن ایفا کرده اند.


ما 22 مسابقه مختلف داشته‌ایم؛ در 21 تای آنها پیروز شده‌ایم. باران، باد، انواع شرایط و استراتژی وجود داشته است. این فوق‌العاده‌ترین سال بود و همه می‌توانند به آنچه که دارند و بدست آوردند افتخار کنند.»

این تنها سرعت آشکار RB19 نبود که امسال را برای تیم بسیار دیدنی کرد، زیرا آنها جوایز بسیاری از بردها در یک فصل، بیشترین برد توسط یک راننده، بیشترین برد توسط یک راننده از پول پوزیشن، بیشترین امتیاز را کسب کردند. و در رده بندی مسابقات قهرمانی ۲۰۲۳ رانندگان ردبول یک و دو را بدست اوردند.

RB19 همچنین فوق‌العاده قابل اعتماد بود، با یک واحد قدرت قوی که قدرت را در مسیرهای مستقیم تحویل می‌داد، یک مجموعه DRS غالب، و تعداد زیادی ارتقاء در اوایل فصل که آنها را حتی از میدان خارج می‌کرد.

هورنر ادامه داد: “همه چیز در مورد برنده شدن است، همه چیز در مورد رسیدن به یک هدف است و من فکر می کنم ما سال های سختی را پشت سر گذاشتیم و هرگز هدفمان را فراموش نکردیم.” در آن سال‌های سخت، ما همیشه اینجا و آنجا پیروز می‌شدیم و هرگز آن روحیه جنگندگی را از دست ندادیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x