مشاهده تخفیف-کاشت-ناخن
کاشت ناخن

مشاهده تخفیف کاشت ناخن

مشاهده تخفیف کاشت ناخن

مشاهده تخفیف کاشت ناخن: کاشت ناخن چیست؟
کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزیین ناخن می‌باشد که در آن به چند طریق نوعی از مواد، به شکل ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود. برای این کار سطح ناخن‌ها را به وسیله سوهان برقی می‌تراشند تا جایی كه لایه خیلی نازكی از ناخن باقی بماند.

این كار برای این است كه زیر مواد مورد استفاده در كاشت ناخن که قرار است جای ناخن اصلی فرد را بگیرد برجسته نباشد تا طبیعی‌تر به نظر برسد و هر چه ناخن كاشته شده برجستگی كمتری داشته و به ناخن طبیعی شباهت بیشتری داشته باشد در اصطلاح خوب كاشته شده است.

البته یک کاشت خوب علاوه بر، داشتن ظرافت و زیبایی باید دوام و استحکام بالایی نیز داشته باشد.

مشاهده تخفیف کاشت ناخن

مشاهده تخفیف کاشت ناخن در سایت تخفیف گروهی اف وان ………

اطلاع از جدیدترین مدل کاشت ناخن در سایت تخفیف گروهی اف وان معرفی برترین تخفیف ها….

مشاهده تخفیف کاشت ناخن

کاشت پودری برای چه کسانی مناسب است؟
پیشنهاد ما به شما جهت انتخاب نوع کاشت بر حسب کار و مشغله شما متفاوت است. اگر شما شخصی هستید که کارها را با عجله انجام می‌دهید برای شما کاشت به روش پودر (اکرلیک) پیشنهاد می‌شود.

 

مشاهده تخفیف کاشت ناخن

ناخن اکریلیک از لحاظ مقاوم بودن قوی هستند با این حال اگر بیش از حد فشار بر روی آنها اعمال شود می‌شکنند. پس لازم است در هنگام انجام کارهایی مانند کار با ابزار، باغبانی و کار با مواد شیمیای همیشه از دستکش استفاده کنید. در ضمن استفاده روزانه از کرم و روغن‌های نرم کننده بر روی ناخن و اطراف آن باعث می‌شود ناخن‌های سالم و با لطافتی داشته باشید.

مشاهده تخفیف کاشت ناخن

مطالب اخیر

Leave a Comment