کاشت-ناخن هلویی
کاشت ناخن

مدل کاشت ناخن هلویی

مدل کاشت ناخن هلویی

مدل کاشت ناخن هلویی: تنها تفاوت کاشت ناخن هلویی با کاشت ناخن پودری این است که در این روش از پودر هلویی رنگ برای کاشت استفاده می‌شود. در این روش معمولا صدف ناخن با پودر هلویی رنگ پوشانده می‌شود تا زیبایی بیشتری برای ناخن‌ها ایجاد شود.

معمولا زمانی که از تیپ برای کاشت ناخن استفاده می‌شود حالت دو رنگی بر روی صدف ناخن ایجاد می‌شود. استفاده از پودر هلویی باعث می‌شود تا این دورنگی در صدف ناخن پوشیده شده و سطح صاف و یکدستی برای ناخن ایجاد شود.

کاشت-ناخن هلویی
کاشت-ناخن هلویی

انواع کاشت ناخن هلویی کوتاه

کاشت ناخن پودری یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها برای کاشت ناخن در صنعت آرایش شناخته شده است و همچنان نیز از این روش استفاده می‌شود و می‌توان گفت به یک اصل مهم در کاشت ناخن تبدیل شده است. در این روش از پودر و مایع مخصوص ( لیکوئید ) برای کاشت ناخن استفاده می‌شود. این مواد پس از ترکیب شدن با استفاده از قلم مخصوص بر روی ناخن آماده شده برای کاشت قرار داده می‌شود و یک لایه محافظتی بسیار خوبی را بر روی ناخن ایجاد می‌کنند.

مدل های کاشت ناخن هلویی؟

کاشت ناخن با پودر به مهارت تخصصی و سرعت عمل بسیار بالایی نیاز دارد و معمولا نیل آرتیست‌های حرفه‌ای از این روش برای کاشت ناخن استفاده می‌کنند. زیرا در این روش نتیجه نهایی کاشت ناخن بسیار طبیعی خواهد بود.درباره کاشت ناخن هلویی بیشتر بدانید…..

 

لمینت ناخن (لمینیت) ناخن چیست؟

تا حالا به این فکر کردین که فرم ناخن هاتونو دوست ندارین یا اصلا ناخن های دستتون زیبایی لازم رو به دست هاتون نمیدن؟ یا حتی اینکه ناخن هاتون کاملا ضعیف هستن و نمیشه اونا رو بلند کرد یا روی سطح اونا ناصافی و خطوطی دیده میشه که زیبایی ناخن و دست ها رو کم کرده؟

لمینت ناخن یا کاور ناخن، دقیقا برای برطرف کردن این مشکلات هستش که باعث فرم دادن به شکل ناخن ها و استحکام بخشی به اونا انجام میشه.

کاشت-ناخن هلویی
کاشت-ناخن هلویی
درباره لمینت ناخن بیشتر بدانید

روش لمینت کردن یا کاور کردن ناخن ها، چیزی شبیه به کاشت ناخنه اما با اون تفاوت هایی داره. اولا اینکه روش انجام اون خیلی ساده تر هستش و نیازی به استفاده از تیپ نداره. دوم اینکه لمینت کردن، فرم دهی به خود ناخن هستش و مواد کاشت روی خود ناخن کار میشه. در واقع ناخن خود فرد، روکش میشه تا فرم و استحکام کافی پیدا کنه.

 

مطالب اخیر