لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد
لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد اندام تناسلی

لیزر موهای زائد اندام تناسلی

لیزر ناحیه بیکینی – قیمت لیزر بیکینی

لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد لیزر موهای زائد اندام تناسلی

لیزر  اندام تناسلی یا لیزر ناحیه بیکینی:بیکینی چیست؟   Bikini Area : این نام از کجا آماده است و به چه معنایی می باشد.

نام دیگر لیزر اندام تناسلی  ناحیه بیکینی و لیزر ناحیه بیکینی است که  از اسم نوعی لباس شنای دو تکه با عنوان مایوی بیکینی (Bikini) گرفته شده است.

منظور از این واژه در لیزر موهای زائد، لیزر ناحیه تناسلی است. در متون مربوط به پزشکی یا لیزر که در فضای عمومی منتشر میشود معمولا از این واژه که به شکلی ادبیات پوشیده و محترمانه تری دارد استفاده میگردد.

خط بیکینی چیست؟

منظور از لیزر خط بیکینی، موهای طرفین ناحیه ای است که توسط مایوی بیکینی پوشیده میشود و اندکی از کناره های ران را هم شامل میشود. گاهی به این کار پاکسازی کناره ها هم اطلاق می شود.

نواحی کامل بیکینی

ناحیه بیکینی به همراه خط بیکینی وکناره ران بعلاوه وسط پا و خط وسط باسن است که اکثر افراد متقاضی انجام لیزر این مجموعه هستند.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟ آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

شنیدن کلمات پرتو و یا تابش لیزر به بدن، ناخودآگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد امواجی است که برای تابش غیر یونیزه استفاده می شود.

این امواج در پوست تولید گرما می کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود.

این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ در لیزر موهای زائد فقط تا ریشه مو می باشد که در دستگاه هایی که از تکنولوژی الکساندرایت استفاده می کنند این میزان به حداقل خود یعنی ۳ میلیمتر رسیده است.

ضمنا اگر دستگاه های رفع موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا) در اولین اقدام تولید آن توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده متوقف می شد.

گاها دیده شده که برخی افراد از لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!

برای اطلاع از تخفیف لیزر موی زائددر سایت تخفیف گروهی اف وان  کلیک نمایید…

نکات  لیزر موی زائد که باید بدانیم 

—————————-

لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد

لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد

———————————————————————————————

لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد


آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

این نگرانی همیشه وجود دارد كه استفاده از لیزر موهای زائد به خاطر نفوذ به اندام های داخلی و ساختار سلولی بدن می تواند منجر به ایجاد ناباروری شود.

اگرچه متخصصان پوست اظهار دارند كه پرتوهایی که از این روش انتشار می یابند، نمی توانند به هیچ یک از اعضای داخلی بدن نفوذ كرده و در نتیجه به آن آسیب برسانند.

با تكیه بر این اصل كه تمام نوآوری ها و پیشرفت های تکنولوژیکی با بدن ما اثر متقابل دارند ، هوشمندانه است که خود را ایمن نگه داریم. به همین دلیل است که مطالعات بسیاری بر روی عوارض جانبی احتمالی همچون مسائل باروری و سرطان انجام شده اند.

آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

الیزابت هیل، متخصص پوست و دانشیار دانشکده پزشکی نیویورک معتقد است:

“روش حذف موهای زائد با لیزر به وسیله ی هدف قرار دادن یك رنگدانه در یک فولیکول مو انجام می شود ؛ سپس بر روی آن رنگدانه کار شده، بنابراین هیچ تاثیری بر باروری نخواهد داشت

. میزان نفوذ لیزرها به پوست کمتر از یک میلی متر است و این امر بدان معنی است که تخمدان ها را نمی توانند تحت تاثیر قرار دهند.

دكتر میچل شوارتز، جراح پوست، تایید می کند که لیزر موهای زائد به این معنی است كه در این روش نفوذ عمقی تر به سیستم تولید مثلی و داخلی امکان پذیر نیست.

وی توضیح می دهد که چگونه باروری تحت تاثیر قرار نمی گیرد : “انرژی نور [لیزر] توسط رنگدانه ای که در فولیکول های مو قرار دارد جذب می شود ؛ انجام این كار تنها برای کسری از ثانیه کافی است كه فولیکول های متعدد را هم زمان از بین ببرد بدون اینكه پوست دور آن تحت تاثیر قرار دهد.

آیا لیزر موهای زائد ، تخمدان ها را تحت تاثیر قرار می دهد؟ آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

در یک بررسی علمی مبنی بر اثرات نامطلوب حذف مو پژوهشگران حذف موهای زائد توسط لیزر را مورد بررسی قرار دادند ؛ مشخص شد که عوارض جانبی این روش معمولاً پیشرونده بوده و تنها به ندرت عوارض حاد ایجاد می کنند.

بدترین این اثرات تغییرات پوستی رنگدانه دار می باشند. این مقاله اظهار دارد که اکثر عوارض جانبی گذرا و جزئی بوده و غالباً شامل قرمزی، زخم و انواعی از تغییرات رنگ پوست می باشد.

قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که با عمق نفوذ کم دستگاه لیزر (به ویژه تکنولوژی الکساندرایت) امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد
لیزر ناحیه بیکینی قیمت لیزر ناحیه بیکینی تخفیف لیزر موی زائد
لیزر ناحیه بیکینی ناحیه تناسلی زنان خوب است یا بد؟

دکتر اکبری  در مجله دکتر سلام در این باره می گوید:

لیزر درمانی بهترین روش برای از بین بردن و ریشه کنی موهای زائد ناحیه تناسلی به شمار می رود. کسانی که از این روش استفاده کرده اند بسیار راضی و خرسند هستند.

برخی افراد استفاده از روش های معمول و رایج خانگی برای رفع موهای زائد خود را به این تکنولوژی ترجیح میدهند.

می خواهیم به فواید و عوارض جانبی لیزر موی ناحیه تناسلی بپردازیم با ما همراه باشید.

دکتر اکبری  در این باره افزود: لیزر مفید ترین روش برای از بین بردن موهای نواحی تناسلی به شمار می رود و

می تواند علاوه بر رفع موهای این ناحیه باعث کاهش یا رفع تیرگی پوست اندام تناسلی زنان، پیشگیری از زخم و خونریزی و ارتقای کیفیت رابطه زناشویی شود.

لیزر ناحیه بیکینی ناحیه تناسلی زنان خوب است یا بد؟

برای رسیدن به نتیجه بهتر از لیزر موهای زائد اندام تناسلی زنانه ، می توانید با تست یک شات، تاثیر لیزر را روی پوست این ناحیه ببینید.
از اپیلاسیون، وکس، تیغ، قیچی، کرم موبر و داروهای مختلف برای رفع موهای زائد اندام تناسلی در خانم ها و اقایان استفاده می شود که هیچیک از این روش ها مدت طولانی دوام نیاورده و با رشد مجدد موهایتان مواجه خواهید شد.

در حالیکه با استفاده از روش لیزر که بسیار کم خطر و عاری از هرگونه درد است با چهار جلسه حجم زیادی از موهای زائدتان برای همیشه از بین خواهند رفت و تعداد ناچیز موی باقیمانده بسیار نازک خواهند بود.

لیزر ناحیه بیکینی ناحیه تناسلی زنان خوب است یا بد؟

پوست ناجیه تناسلی زنان بسیار حساس است و در روابط جنسی سالم تاثیر مهمی میگذارد همچنین این ناحیه از بدن در معرض انواع عفونت ها و آسیب های بافتی قرار داردپس باید از روش هایی که آسیب کمتری به پوست وارد میکنند استفاده کنید.

تحقیقات پزشکی در آمریکا ثابت کرده است که نزدیک نیمی از زنان و دختران جوان و میانسال برای رفع موهای زائد ناحیه تناسلی خود از تیغ استفاده می کنند.

استفاده از این روش می تواند باعث بروز قرمزی، زخم، بریدگی، افزایش عفونت های پوستی، بروز تبخال و زگیل تناسلی شود. تیغ علاوه بر این عوارض باعث ایجاد جوش و موی زیر پوستی نیز می شود.

با استفاده از روش لیزر می‌توانید در کمترین وقت، صاحب بهترین پوست شوید، علاوه بر این دیگر موهای زیر پوستی نخواهید داشت وتیرگی پوستتان نیز از بین خواهد رفت. با کمک لیزر پوستی همانند پوست اطفال خواهید داشت. اکثر موهای زائد ناشی از عوامل ژنتیکی، انواع دارو، اضطراب، تغییرات فیزیولوژیک طبیعی پدید می آیند.

لیزر ناحیه بیکینی ناحیه تناسلی زنان خوب است یا بد؟

لیزر موهای زائد کاملا غیرتهاجمی است . پس از گذراندن جلسات مختلف لیزر تغییرات محسوسی در نواحی مورد نظر مشاهده خواهید کرد که اکثر این نتایج دائمی هستند.

علاوه بر این، چون عوارض جانبی و دوره ریکاوری ندارد جای هیچ نگرانی در زمینه های مختلف وجود ندارد.

وقتی روش لیزر موهای زائد، را با سایر روش‌های رفع موهای زائد مانند الکترولیز مقایسه می کنیم تفاوت قابل توجهی ملاحظه می کنیم.

متخصصین زیبایی و پوست و مو می خواهند از بهترین و به روزترین تکنولوژی‌ها برای کمک به مشتریان خود استفاده می‌کنند.

می توانید برای مطرح کردن سوالات خود در زمینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و عوارض جانبی انواع روشهای اپیلاسیون به این کلینیک ها مراجعه کنید.

روش لیزر موی زائد بیکینی به منظور زیبایی این ناحیه انجام می‌شود،ولی عموما این کار برای رعایت بهداشت و نظافت هرچه بیشتر این ناحیه صورت میگیرد..

بانوان با سن، شغل، طبقه اجتماعی و سبک زندگی متفاوت اقدام به لیزر موهای زائد می ‌کنند چون می خواهند پوستی زیبا و لطیف داشته باشند.

علاوه بر خانم ها آقایان نیز دوست دارند تمیزی، زیبایی و لطافت را تجربه کنند. اکثر آقایان به دلیل تاثیرات مفید و نتایج طولانی مدت این روش از لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده می‌کنند.

آقایان نیز از مشتریان این روش زیبایی هستند و لیزر موهای زائد برای آقایان کاملا راحت و بدون درد خواهد بود.

عوارض استفاده از تیغ برای رفع موهای زائد
تیغ زدن موها، روش رایج برای از بین بردن موهای زائد است، اما این معایبی نیز به همراه دارد:

– این کار زمان بر است.

– شما باید به صورت دائم از تیغ استفاده کنید.

– استفاده از تیغ با توجه به نواحی مختلف بدن باید با احتیاط باشد چون به طور ایمن نواحی حساس و برخی نواحی که دسترسی به آن مشکل‌تر است را اصلاح کرد.

– ممکن است در هنگام تیغ زدن پوست خود را ببرید.

– محلی که تیغ می کشید و جایی که با ماشین اصلاح می کنید در معرض سوختگی یا حساسیت پوستی قرار دارد.

– تیغ باعث زیرپوستی شدن موها می شود.

– تهیه تیغ هزینه بر است.

– استفاه از تیغ بسیار موقتی است و پس از گذشت یک یا دو روز رشد مو آغاز می شود.

برخی با تحمل درد فراوان ناشی از روش‌هایی مانند اپیلاسیون، موم یا اصلاح با نخ به رفع موهای زائد بدن خود میپردازند. بهتر است عوارض جانبی این روش ها را به یاد داشته باشید:

– برای موم انداختن موهای بدن باید یک تا دو سانت رشد کرده باشند.

– موم درد شدیدی به همراه دارد.

– موم باعث ایجاد حساسیت پوستی می شود.

– موم باعث زیرپوستی شدن موی می شود.

– مدت زمان اصلاح با موم تقریبا 2 هفته است.

– این روش هزینه بر است.

دکتر اکبری در ادامه افزود: لیزر موهای زائد بیکینی تا هشت جلسه لیزر درمانی به طول می انجامد که هر کدام از جلسات، با فاصله شش هفته با هم انجام می شوند.

برای آمادگی جهت لیزردرمانی، باید قبل از مراجعه به کلینیک، موهای این ناحیه را با تیغ اصلاح کنید و به همان الگویی که می خواهید دربیاورید (مثلا اگر می خواهید بخشی از موهای میانی بیکینی باقی بماند) تا نحوه لیزر درمانی شما مشخص شود.

ویژگی های لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

دکتر اکبری در این باره گفت: با گذشت هر جلسه موهای زائد شما به مرور محو می‌شوند و در نهایت درصد زیادی از موهای زائد ناحیه تناسلی کاهش پیدا می‌کند.
لیزر این ناحیه از بدن، زمان کمی میطلبد. شما باید هر شش هفته یکبار تنها ربع ساعت وقت بگذارید و در هشت جلسه این کار را تکرار کنید.
می توانید با این هزینه، می توانید الگویی که خود برای لیزر ناحیه تناسلی تعیین می کنید را در پیش بگیرید.
همراه با لیزر بیکینی، مو و جوش های زیر پوستی نیز از بین خواهد رفت.
همزمان با جلسات لیزردرمانی می توانید از تیغ برای اصلاح موهای خود استفاده کنید، و دیگر روش های درد ناک مانند موم زدن را کنار بگذارید.
با احتساب هزینه‌ی اصلاح با تیغ یا موم ، متوجه خواهید شد که لیزر موهای زائد بسیار مقرون به صرفه است همچنین با این روش پوست شما کاملا نرم و لطیف می‌شود.

نحوه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی از زبان دکتر اکبری

در این روش موها نازک‌تر و روشن‌تر شده و با سرعت بسیار کمتری رشد خواهند کرد.

غالبا برخی افراد از درد لیزر موهای ناحیه تناسلی میترسند. لیزر موهای زائد عاری از درد نیست. برخی معتقدند دردی شبیه به روش موم زدن دارد،در حساس بودن می توانید از داروی بی‌حسی کمک بگیرید.

اگر به زگیل یا تبخال تناسلی مبتلا هستید نباید از تیغ استفاده کنید.

با تمامی توضیحاتی که دادیم استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد اندام تناسلی مفیدترین راه و هم چنین دائمی ترین راه برای خلاصی از موهای زائد به شمار می رود.

لیزر موی زائد در بارداری

لیزر کردن موهای زیر بغل و دست در دوران بارداری برای جنین ضرر دارد؟

پاسخ دکتر داود بکتاش، متخصص پوست و مو:
لیزر یک نور تک فوتون ثابت است که تنها روی فولیکول های مو اثر می گذارد و باعث کنده شدن و رفع موی زائد می شود. عمق نفوذ اشعه لیزر چند میلی متر بیشتر نیست و تا به حال ثابت نشده که استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد خطری برای مادر یا جنین ایجاد کند و از این نظر خطر یونیزاسیون و به وجود آمدن رادیکال های آزاد در بدن وجود ندارد و حتی لیزر کردن موهای شکم در دوران بارداری هم خطری ندارد.

اما معمولا برای احتیاط توصیه می کنیم که تا ختم بارداری برای لیزر کردن صبر کنند چون اگر مشکلی برای جنین به وجود بیاید ممکن است این نقص را ناشی از لیزر بدانند. از طرف دیگر در دوران شیردهی هم بعضی اوقات لیزر کردن توصیه نمی شود چون این احتمال وجود دارد که لیزر روی هورمون های شیردهی اثر بگذارد.

با این حال از نظر علمی منعی برای لیزر کردن موهای زائد در بارداری وجود ندارد و ضرری متوجه جنین نیست.

سوال و جواب لیزر موی زائد

سلام. من تو قسمت بالای لب و چونه ام موهای زائد زیادی دارم،و پوستم سبزه هستش.من شنیدم افراد با پوست سبزه نمیتونن لیزر کنن. درسته؟
دستگاه جنتل مکس پرو مجهز به لیزر اندیگ میباشد که با طول موج ۱۰۶۴مناسب برای پوست ها و نواحی تیره طراحی شده است.

استفاده از لیزر الکساندرایت برای پوست تیره منجر به عدم جوابدهی خواهد شد، البته اگر با درجات بالا استفاده شود که قطعا منجر به سوختگی می شود، اما لیزر اندی یگ برای این نواحی طراحی شده و بهترین نتیجه را به دنبال خواهد داشت.

همچنین افرادی که در نواحی صورت (به خصوص چانه) موی زائد دارند باید از لحاظ هورمونی هم بررسی شوند و گاهی نیاز به انجام سونوگرافی می باشد، پس از انجام آزمایشات به نتیجه خواهیم رسید که لیزر ابتدا انجام شود یا درمان دارویی.

قیمت لیزر موی زائد  بسته به  دستگاهها مختلف در کلینیک های مختلف متغیر می باشد.

مطالب اخیر

Leave a Comment