اخبارردبولفرانسهمسابقات 2022

فراتر از وحشیانه ترین انتظارات من – هورنر از ردبول به دلیل تسلط بر نیمه اول سال 2022 تمجید کرد

پس از اینکه مکس ورشتاپن هشتمین برد فصل ردبول را در فرمول یک فرانسه به ثمر رساند، کریستین هورنر، مدیر تیم، کار “فوق العاده” تیمش را تحسین کرد و گفت که پیشتازی قابل توجه آنها در صدر هر دو قهرمانی از “وحشیانه ترین انتظارات” او فراتر رفته است.

ردبول 8 مسابقه از 12 مسابقه ابتدایی فصل را در شروع فصل 2022 برده است و همانطور که همه چیز پیش می رود، مکس ورشتاپن در حال حاضر 63 امتیاز در صدر مسابقات قهرمانی رانندگان نسبت به چارلز لکلرک برتری دارد، در حالی که رد بول 82 امتیاز از فراری در قهرمانی سازندگان برتری دارد.

نگاه کنید، اگر به من می‌گفتید که در سال گذشته با بزرگ‌ترین تغییر مقررات در 40 سال گذشته و با تلاشی که برای قهرمانی سال گذشته انجام دادیم، با هشت پیروزی در گرندپری، دو پیروزی در اسپرینت، اینجا می‌نشینیم. هورنر گفت و هر دو قهرمانی را با 64 و 82 امتیاز رهبری کردم که فراتر از حد انتظار من بود.

و من فکر می کنم که این واقعاً گواهی بر عزم، فداکاری و کار سختی است که در پشت صحنه در کارخانه انجام شده است. اکنون، ما شاهد بودیم که فراری امسال نیز بسیار رقابتی است، تیم‌های دیگر را نیز دیده‌ایم – مرسدس مطمئناً در حال افزایش سرعت هستند – اما با توجه به اینکه احتمالاً ما آخرین تیمی بودیم که به طور کامل به این خودرو تغییر [توسعه] دادیم، فوق‌العاده بود. کار.”

ورشتاپن، رهبر قهرمانی، هفت مورد از این بردهای مسابقه و هر دو برد اسپرینت را به خود اختصاص داده است، و با یک پیروزی راحت دیگر در فرمول یک فرانسه در روز یکشنبه، تحسین بالایی از هورنر به دست آورد.

سرمربی ردبول ادامه داد: “من فکر می کنم او با پختگی بالایی رانندگی می کند.” می توانید ببینید که او و چارلز چگونه با هم مسابقه می دهند، احترام واقعی بین دو راننده وجود دارد.

مایه شرمساری است که نتوانستیم ببینیم امروز چگونه بازی می کند، زیرا نیمه دوم مسابقه برعکس نیمه اول بود، جایی که ما موقعیت پیست داشتیم و فراری یک مزیت تایر کمی جوان تر داشت. “

بعدی در تقویم، گرندپری مجارستان است، زیرا این آخر هفته ورشتاپن و ردبول به دنبال افزایش برتری خود در صدر هر دو قهرمانی هستند. اما این می تواند دشوار باشد زیرا هورنر می گوید بوداپست باید با “نقاط قوت” فراری مطابقت داشته باشد.

هورنر گفت: “من فکر می کنم نیمه دوم فصل، بدیهی است که بسیار رقابتی خواهد بود.” ما مدارهای مختلفی داریم، چالش‌های متفاوتی پیش رو داریم و مکان‌های جالبی در راه است. ما آخر هفته آینده مجارستان را داریم که احتمالاً بیشتر به نقاط قوت فراری خواهد پرداخت تا نقاط قوت ما.و بعد از استراحت، مدارهایی داریم که کمی به سمت ما باز می گردند. نحوه حرکت آن در چند مسابقه بعدی بسیار جذاب خواهد بود.”

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x