اخبارمجارستانمسابقات 2022مکلارن

خوشحالی رانندگان مکلارن در تمرینات روز اول گرندپری مجارستان

لاندو نوریس و دنیل ریکاردو رانندگان تیم فرمول یک مکلارن در تمرینات روز جمعه گرندپری مجارستان در بین پنج راننده اول قرار گرفتند.

اولین روز تمرینی گرندپری مجارستان در بوداپست برای مکلارن، با هر دو خودروی برتر در دومین جلسه تمرینی در هانگارورینگ، در جمع پنج خودروی برتر قرار گرفتند.

و در حالی که هر دو از عملکرد تیم راضی بودند، آنها به سرعت انتظارات را در تعطیلات آخر هفته کاهش دادند.نوریس در تمرین اول چهارم شد و پس از اولین دور سریع خود با لاستیک سافت ، برای مدت کوتاهی در صدر جدول زمانی تمرین دوم قرار گرفت، اما در نهایت در جایگاه دوم قرار گرفت و تنها چارلز لکلرک توانست زمان خود را بهتر کند.

نوریس نمایش بهبود یافته از خودروی خود MCL36 تشویق شده بود، نوریس اعتراف کرد که مکلارن ممکن است دست خود را کمی بیشتر از رقبای خود نشان دهد.

«خوب است. من فکر می‌کنم که ماشین از ابتدا عملکرد بسیار خوبی دارد، عملکرد خوبی دارد، من احساس راحتی می‌کنم.» نوریس گفت. فکر می‌کنم امروز کمی بیشتر از عملکرد ما نمایش داده می‌شود، فقط به این دلیل که ما بیشتر از سایرین ظاهر شده‌ایم، ما قطعاً برای موقعیت‌های فراری و ردبول نمی‌جنگیم، اما در جایگاه خوبی به نظر می‌رسیم.

من در مورد موقعیت‌های بلندمدت خیلی مطمئن نیستم، هنوز نگاهی ندیده‌ام، اما همه چیز شاید کمی جلوتر از جایی است که در پل ریکارد بودیم، که چیز خوبی است. هنوز جمعه است، قرار است فردا هوا تغییر کند، پس باید منتظر ماند و دید. اما همه چیز در لحظه کمی بهتر از آنچه بود است، پس این یک نکته مثبت است.»

لاندو نوریس در جلسات جمعه احساس راحتی می کرد.

اما، همانطور که گفتیم، من به چیزی که دیروز گفتم فکر می کنم. امروز و این آخر هفته ما به تازگی موفق شده ایم بسیاری از موارد هفته گذشته را با طبقه جدید و قطعات جدید تجزیه و تحلیل کنیم.

و همچنین با این پیست ما موفق شده ایم خودرو را در موقعیت بهینه تری قرار دهیم، بنابراین می تواند عملکرد بهتری داشته باشد و بیشتر در جایی که می خواهد بنشیند. بله، این احساس بسیار منطقی است.»

دنیل ریکاردو: به تنظیم دقیق نیاز است – اما روز خوبی است

راننده استرالیایی از نمایش خود راضی بود، اگرچه مطمئن نبود مکلارن در کجای سلسله مراتب قرار دارد.

ریکاردو گفت: «من فکر می‌کنم یک روز نسبتاً رقابتی بود، [اما] بدیهی است که شما نمی‌دانید بقیه در تمرین دوم با اجراها چه می‌کنند». اما ما در تمرین اول نیز کاملاً رقابتی بودیم، بنابراین امیدوارم که این بدان معنا باشد که ما در این آخر هفته سریع هستیم.

فکر می‌کنم ماشین‌ها در این آخر هفته خوب بودند، فکر می‌کنم البته چند پیچ ​​وجود دارد که ما بیشتر می‌خواهیم در آنها عملکرد داشته باشیم، ​​اما به طور کلی در پیست من احساس می‌کنم که ماشین خوبی داشته‌ایم .

ما همچنان امشب کار خواهیم کرد، مثل اینکه هنوز تلاش خواهیم کرد و بدیهی است که چیزهای بیشتری از آن بیابیم، زیرا باید انتظار داشته باشید که دیگران این کار را انجام دهند، اما برای ما فکر می کنم هنوز کمی تنظیم خوب وجود دارد، اما مطمئناً روز خوبی بود.»

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x