تور کیش چارتر ارزان قیمت
تور کیش

تور کیش چارتر ارزان قیمت

وضعیت تور کیش چارتر ارزان قیمت؟

تور کیش چارتر ارزان قیمت : تور کیش طرفداران خاص خود را دارد و فصل خاص خود خیلی از افراد بدنبال تورلحظه آخری کیش می باشند و ترجیح میدهند با قیمت مناسب تر و هزینه کمتری به کیش سفر کنند.

مشاهده و اطلاع از تور کیش درسایت تخفیف گروهی اف وان کلیک نمایید..

کیش از مهم‌ترین جزایر خلیج فارس در ایران است که از بخش‌های کیش و شهرستان بندر لنگه تشکیل شده است. جزیره کیش جزیی از استان هرمزگان است. مساحت این جزیره برابر ۹۱ کیلومترمربع است و شکل بیضی دارد. فاصله کیش از جزیره هندورابی ۲۸ کیلومتر، از جزیره فارور ۵۵ کیلومتر، از جزیره سیری ۸۷ کیلومنر، از ابوموسی ۱۷۷ کیلومتر، از قشم ۲۲۴ کیلومتر و از بندرعباس ۳۰۰ کیلومتر است. سواحل کیش که در خلیج فارس قرار دارد، آب بسیار شفاف و زلالی دارد که گونه‌های مختلفی از آبزیان در آن زندگی می‌کنند که شاید در هیچ کجای جهان نتوان مانند آن‌ها پیدا کرد.

تور کیش چارتر ارزان قیمت

وضعیت آب وهوای کیش؟

آب و هوای کیش معمولا تحت تاثیر توده‌های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار دارد و هوایی گرم و مرطوب دارد. بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوا، اواسط پاییز تا اواخر زمستان است. البته تا اواسط اردیبهشت هوا تا حد قابل تحملی گرم می‌شود و بعد از آن، تابستان با گرمای سوزانش رخ نشان می‌دهد. در دوران حکومت هخامنشیان، ساسانیان و اشکانیان، کیش در قلمروی ایران بود، اما در عصر اسلامی به دست خلفای اموی افتاد.

 

تور کیش چارتر ارزان قیمت

جاذبه های گردشگری کیش

از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری تور کیش می‌توان به کشتی یونانی، آکوریوم کیش، باغ پرندگان، شهر زیرزمینی کاریز، پارک دلفین‌های کیش، کلبه هور، شهر باستانی حریره، درخت سبز، روستای باغو، پایاب و پلاژ بانوان و آقایان اشاره کرد.

تور کیش چارتر ارزان قیمت

تور کیش لحظه آخری

 

تور کیش چارتر ارزان قیمت

رزرو تور لحظه اخری کیش

تور کیش چارتر ارزان قیمت

مطالب اخیر

Leave a Comment