تور-کیش هوایی
تور کیش

تور کیش هوایی

تور کیش هوایی چه مدت طول می کشد؟

تور کیش هوایی: ساعت پرواز تهران تا کیش : 1 ساعت و 48 دقیقه

فاصله هوایی تهران تا کیش : 1043 کیلومتر

اطلاع از تور کیش ارزان در سایت تخفیف گروهی اف وان مجری معرفی آزانس های مسافرتی

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر طول زمانی پرواز به کیش، صعود از شهر های مختلف ایران است. به بیان دیگر شهر ها با توجه به دور و نزدیکی به این جزیره ی زیبا، مدت پرواز مختلفی دارند. در بخش زیر مدت زمان پرواز به کیش از شهر های معروف را بررسی می کنیم:

 

تور کیش هوایی مدت زمان پروازها از شهرهای مختلف به کیش

پرواز به کیش از تهران حدودا یک ساعت و نیم به طول می انجامد.پرواز به کیش از مشهد و همچنین از تبریز که تقریبا در شمال کشورمان قرار دارند، حدود دو ساعت است. همچنین پرواز به کیش از رشت دو ساعت و یا بیشتر می باشد.هرچه از شهر های شمالی فاصله بگیریم و به جنوب ایران نزدیک شویم مدت پرواز به کیش کوتاه تر می شود.پرواز به کیش از اصفهان حدود یک ساعت و از شیراز حدود ۴۵ دقیقه است.بیشتر این پرواز ها یک وعده ی غذایی را شامل می شوند.

تور کیش هوایی

کیش یکی از سرسبزترین جزایر خلیج فارس می باشد که در دو دهه اخیر بیش از دو هزار هکتار از زمین های جزیره جنگل کاری شده است. بیشتر جاهای دیدنی جزیره کیش شگفت انگیز است که طبیعت درطی سالهای طولانی آن را بوجود آورده و با دست بشر تغییراتی در آن ایجاد شده ‌است.

تور کیش هوایی
تور کیش هوایی
تور کیش هوایی

از جاهای گردشگری کیش سواحل ماسه‌ای، اسکله تفریحی، جاده کرانه، پیست دوچرخه سواری، شهر زیرزمینی کاریز، شهر باستانی حریره،کشتی یونانی، روستای باغو، ورزشهای دریایی کیش، درخت لور، گذر هنرمندان، نخلستان باغ بهشت، پارک دلفین، بوستان آهوان، پایاب کیش، مجموعه آوای خلیج فارس،مجموعه آکواریوم، آب انبار مجموعه ورزشی المپیک با انواع زمین های ورزشی فوتبال، تنیس، استخر، والیبال، بسکتبال، شطرنج، اسکواش، بیلیارد، بولینگ مریم و دها مکان دیدنی دیگر می توان یاد کرد. در ادامه مواردی از این جاذبه های گردشگری کیش توضیح داده می شود.در این بخش جاهای دیدنی کیش را به شما معرفی می کنیم.

تور-کیش هوایی
تور-کیش هوایی
تور کیش هوایی

سایت تخفیف گروهی اف وان مجری معرفی تورهای لحظه آخری و ارزان و چارتر و هوایی کیش ….

تور کیش هوایی

مطالب اخیر

Leave a Comment