اتریشاخبارمرسدسمسابقات 2022

توتو ولف تخمین می زند که مرسدس پس از سیل ارتقاء W13 فاصله خود را با ردبول و فراری به نصف کاهش داده است.

مدیر تیم مرسدس توتو ولف می گوید که تیمش می توانست با سرعت مکس ورشتاپن در اتریش برابری کند، اگر که لوئیس همیلتون و جورج راسل در تعیین خط تصادف نمی کردند، او شانس های تیم را برای گرندپری فرانسه بعدی ارزیابی می‌کند.

همیلتون از تیم مرسدس در اتریش پس از اینکه کارلوس ساینز به دلیل مشکل موتور از مسابقه خارج شد، بر سکو ایستاد، قهرمان هفت دوره و هم تیمی اش راسل روز جمعه در تعیین خط تصادف کردند، که منجر به تعمیر طولانی مدت در دو گاراژ ستاره‌های نقره ای شد.

بعد از اینکه همیلتون سوم شد و راسل چهارم – با یک پنالتی برای تماس با سرجیو پرز در ابتدا – ولف گفت: “فقط این است که ما چند دهم از اینجا و آنجا کم داریم، فکر می کنم در چند ماه گذشته فاصله را به نصف کاهش داده ایم.

ما بهتر می‌فهمیم، اما همچنان سوم، چهارم هستیم – جایی درست در میانه راه هستیم.

اما من می‌توانم بگویم اگر امروز سعی می‌کردم نکات مثبت را در سرعت مسابقه انتخاب کنم، اگر می‌توانستیم – که نشد – درست در بین 6 نفر برتر مسابقه را شروع می‌کردیم، احتمالاً می‌توانستیم مکس [ورشتاپن] را حفظ کنیم و نه خیلی دور بوده

مطمئناً [تصادف‌های تعیین خط] کمکی نکرد، زیرا حتی اگر می‌توانید ماشین را تنظیم کنید و ماشین را اندازه‌گیری کنید… شما را مستقیماً از همان ابتدا روی پای اشتباه قرار می‌دهد.

بنابراین، ما به دلیل ماهیت پیست انتظار نداشتیم اینجا واقعاً رقابتی باشیم، در گذشته جای خوشحالی برای ما نبود، بنابراین من خوب هستم. ما فقط باید به دور زدن ادامه دهیم.»

انتظار می‌رود مرسدس در فرانسه سرعت خود را افزایش دهد ، جایی که مسیرهای مستقیم طولانی و سطح صاف می‌تواند برخی از نکات منفی W13 را کاهش دهد و به هر دو راننده کمک کند سرعت خود را افزایش دهند.

ولف ادامه داد: « پیست پل ریکارد فرانسه باید خوب باشد. این یک مدار صاف است، کمی شبیه به سیلورستون، گوشه های سریع، و حداقل روی کاغذ به نظر می رسد که می توانیم عملکرد خوبی در آنجا داشته باشیم.

ما در حال مشاهده هستیم که عملکرد را از رهبران حذف می کنیم، که خوب است، اما خود را در موقعیتی می یابیم که همیشه در مورد آن بحث کرده ایم، یعنی یک روز، پس از هشت عنوان متوالی، آن سری از بین می رود و ما می خواهیم آن را به یک چرخه کوتاه تبدیل کنیم و نه یک چرخه طولانی.»

مرسدس با دو امتیاز از ردبول پیشی گرفت، اما فاصله با فراری در اتریش شش امتیاز بیشتر شد، زیرا ستاره های نقره ای همچنان در رده سوم قهرمانی قرار دارند. با این حال، آنها تنها تیمی هستند که تا به اینجای فصل در هر آخر هفته امتیاز کسب کرده‌اند.

فرانسه در 22 تا 24 ژوئیه (۳۱تیر تا ۲ مرداد)منتظر است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x