قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد
لیزر موی زائد

لیست قیمت لیزر موی زائد

قیمت لیزر موی زائد

نکاتی چند در خصوص لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد:بسیاری از بیماران تصور می کنند که هزینه لیزر موی زائد مقرون بصرفه است. هزینه لیزر نسبت به ناحیه (صورت – بیکینی – زیر بغل – پاها ) و عوامل دیگر متفاوت است .

 

در خصوص لیزر موهای زائد و دستگاه لیزر مو نکات مهمی است که بایستی قبل از انتخاب کلینیک بدان توجه کنید.

 

هرچه دستگاه از برند معتبرتر و جديدترى باشد قطعا هزينه هرشات دستگاه و تعويض فلش لامپ دستگاه بيشتر خواهد شد.و در نتيجه هزينه انجام ليزر هم افزايش مى يابد. بعضى دستگاهها مثل آى پى ال ،ايلايت و آى پى ال-اس اچ آر دستگاههاى ارزانترى هستند و در نتيجه هزينه انجام كار با آنها كمتر مى باشد.

سيستم هاى ليزرى مثل الكساندرايت ،دايود و دايود الكس دستگاههاى گرانترى هستند و در نتيجه هزينه انجام كار با اين دستگاهها بيشتر مى باشد اما خبر خوب اينكه در صورت فقدان اختلال هورمونى تعداد جلسات به حداكثر شش جلسه كاهش مى يابد و جلسات شارژ به صورت هر شش ماه تا سالى يكبار مى باشد (ناحيه بيكينى استثنا مى باشد و به هشت تا دوازده جلسه نياز دارد.)

 

برای اطلاع از کلینیک های معتبر و  تخفیف لیزر موی زائددر سایت تخفیف گروهی اف وان  کلیک نمایید…

قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد
قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد

در نتيجه با توجه به اينكه تعداد جلسات كاهش مى يابد در نتيجه هزينه نهايى كمتر خواهد شد.

نكته قابل توجه اين است كه فلش لامپ هر دستگاه بعد از تعداد شات مشخص قدرت لازم براى جوابدهى مناسب را نخواهد داشت و در نتيجه انجام ليزر بدون نتيجه خواهد بود و حتما بايد تعويض گردد.

متاسفانه بسيارى از مراكز اقدام به انجام ليزر با دستگاهى مى كنند كه عمر مفيد لامپ تمام شده است و معمولا براى جذب مراجعه كننده با قيمتهاى بسيار پايين صرفا جهت تامين هزينه تعويض لامپ با نام دستگاههاى مطرح اقدام به انجام ليزر مى كنند،

كه با وجود خروج نور از دستگاه جوابدهى و تاثير ندارد و حتى بدتر اينكه اگر در ابتداى تمام شدن طول عمر لامپ مراجعه نماييد هنوز دستگاه قادر به انتقال انرژى كمى مى باشد اما اين انرژى براى از بين بردن موها كافى نيست و موها را به فاز خواب مى برد و مراجعه كننده فكر مى كند از ليزر جواب گرفته است ولى بعد از چند ماه شاهد رشد مجدد و كامل موها خواهد بود كه در نتيجه تعداد جلسات افزايش مى يابد و حتى در مواردى مقاومت به درمان ايجاد مى شود.پس مراقب باشيد كيفيت را فداى كميت نكنيد .

برای اطلاع از تخفیف لیزر موی زائددر سایت تخفیف گروهی اف وان  کلیک نمایید…

قیمت لیزر موی زائدچگونه محاسبه می شود؟

قيمتها به گونه اى تنظيم شده است كه تعداد شات لازم در هر ناحيه زده شود و همه نقاط به طور كامل شات زده شود.چون يكى از عوامل طولانى شدن تعداد جلسات شات ناكافى است.پس باز هم تاكيد مى كنيم كه كيفيت را فداى كميت نكنيد زيرا باعث طولانى شدن پروسه درمان ميشود. همچنين براى رفاه حال مراجعين پكيج هاى به صرفه و اقتصادى در نظر گرفته شده است تا انجام ليزر نواحى بزرگتر و بيشتر با هزينه كمتر قابل انجام باشد.

تعداد جلسات لازم لیزر موی زائد

تقریبا در تمام منابع معتبر علمی جلسات متعدد (بین ۴ تا ۱۰ جلسه) برای حصول نتیجه قابل قبول ضروری دانسته شده است. در تمامی مطالعات در

نژادهای مختلف به هیچ عنوان این اقدام باعث ریشه کنی صد در صد موها نشده است. در بهترین شرایط پاسخ های درمانی ۸۰ درصد بوده است. در گروهی از افراد (٥٪)ممکن است تنها پاسخ درمانی به شکل نازک تر شدن تارموها باشد و هرگز شاهد ریزش مو نباشیم.
هر تار مو در سه مرحله رشد می کند اما فقط در فاز رشد فعال، تراکم ملانین در پیاز مو به اندازه ای است که انرژی نورانی را در حد تخریب جذب می کند.

از آنجائیکه در هر مقطع زمانی تنها یک سوم موها در این فاز قرار دارند، لذا حداقل ۴ تا ۶ جلسه برای از بین بردن موهای زائد با لیزر مورد نیاز است. افرادی که دارای پوست تیره یا موهای روشن هستند نیازمند جلسات بیشتری برای درمان هستند. تعداد جلسات درمان بخصوص در متقاضیان با موهای باریک ، موی روشن، پوست تیره ، وجود اختلالات هورمونی زمینه ای ، نامنظمی سیکلهای ماهیانه ، و نیز در خصوص آقایانی که تمایل به پیرایش موهای صورت و یا پشت گردن دارند بیشتر خواهد بود و گاهی تا ۱۲ جلسه نیز خواهد بود.

در ضمن ذکر این نکته ضروری است که این درمان با “کاهش موهای زائد” و نه “ریشه کنی موها” شناخته می شود.
بعلاوه نتیجه نهایی درمان کاهش نسبی قابل توجه در تعداد و ضخامت موها می باشد و تقریبا در هیچ شرایطی پوست بطور کامل عاری از مو نخواهد گردید. بویژه باید دانست که تعداد جلسات مورد نیاز در آقایان تقریبا دو برابر خانمها می باشد .

آیا صد در صد موها با لیزر از بین میرود؟

باید توجه داشت که از بین بردن موهای زائد با لیزر، مانند هر درمان دیگر در علم طب در صد موفقیت مشخصی دارد که هرگز به صد در صد نمی رسد. دلیل عمده این امر نیز مواردی همچون اختلالات هورمونی درمان نشده یا ناقص درمان شده، زمینه های ژنتیکی، و موارد دیگری مانند کیستهای تخمدان ، درمان جهت ناباروری ، وجود استرسهای شدید روحی و کاهش وزن زیاد از طریق تاثیر بر محور هیپوتالاموس – هیپوفیز ، عدم استفاده مناسب از ضد آفتابها و برنزه شدن پوست می توانند سبب شکست درمان یا رشد مجدد موها شوند.

بنابراین ضمن اینکه درمان لیزر برای کاهش موهای زائد یک روش بسیار موفق و با درصد جوابدهی بسیار بالا (در مطالعات مختلف بین ۷۰- ۸۰ % می باشد) است. اما هیچگونه تضمینی در خصوص عدم رشد مجدد موها و یا برطرف شدن کامل موی محل لیزر وجود ندارد. بنابر اين از بین بردن موهای زائد با لیزر تضمینی اصلا از نظر علمی درست نیست

این امر نه به مشکلات تکنیکی یا روش انجام لیزر بلکه ریشه گرفته از ماهیت ارگانیسم انسانی است. در ۵ درصد مواقع ممکن است هیچگونه پاسخ درمانی را حتی بعد از ۱۰ جلسه لیزر موهای زائد شاهد نباشیم.

بسيارى از مراكزى هم كه از بين رفتن كامل موها را تضمين مى كنند در واقع وعده صحيح نمى دهند و تنها جهت جلب مراجعه كننده و تبليغات چنين وعده اى مى دهند و در نهايت هم براى عدم رسيدن به نتيجه صد در صد با دلايل مختلف ايراد را به گردن مراجعه كننده مى اندازند .
البته لازم به ذكر است كه در درصد بسيار كمى از افراد نزديك به صد در صد موها از بين مى رود.

دستگاه مختلف لیزر چه فرقی با هم دارند؟

اولا باید دانست که امروزه تمام سیستمهای موجود با کمک انرژی نورانی کار می کنند و اصطلاحا با عنوان ” لیزر” شناخته می شوند در حالیکه به لحاظ تکنیکی بسیاری از این سیستمها اساسا لیزر محسوب نمی شوند مانند سیستمهای آى پى ال،ايلايت نور با شدت بسیار بالا هستند.
هر کدام از سیستم ها برای تیپ خاص پوست و مو کاربرد دارد. مقایسه آنها با هم درست مثل آن است که بپرسیم “پیچ گوشتی دو سو بهتر است یا چها ر سو؟” و جواب آن است که گرچه هردو برای بستن پیج بکار می روند اما ابزار مناسب با توجه به نوع پیج انتخاب می شود.
سیستم های آى پى ال و ايلايت واقع بهترین و کم عارضه ترین دستگاه از بین بردن موهای زائد در همه نژادها است .برای نژاد ایرانی هم که اندکی سبزه هستند مناسب است . وقتی لیزر موهای زائد در مناطق وسیع انجام می شود این سیستم ها مناسب ترین دستگاه می باشد.
اما اين سيستم ها هم دردناك هستند و اثرى كمتر از ليزرها دارند .

سیستم لیزر ان-دى-يگ :لیزر مناسب جهت پوست های تیره می باشد .برای نژاد ایرانی هم مناسب است.به صورت نقطه ای کار می کند و برای سطوح کوچک کاربرد دارد.
سیستم لیزر آلکساندرایت و دیود لیزر انتخابی برای نژاد سفید اروپائی و ایرانیان خیلی سفید می باشد .اگر فرد اندکی سبزه باشد احتمال سوختن پوست زیاد می شود. به صورت نقطه ای کار می کند و برای موبری در سطح وسیع مناسب نیست و در ضمن بسيار دردناك هستند .

سيستم جديد و بسيار موثر اس اچ آر جزء سيستم هاى نورى ميباشد كه با داشتن سرعت بسيار بالا و كاملا بدون درد ،با داشتن فيلتر ٦٩٠نزديكترين طول موج را به ليزر الكساندريت دارد و با داشتن بيشترين تاثير در از بين بردن موها ،به هيچ وجه دردناك نيست و قابليت استفاده براى موهاى كركى و نازك و حتى پوستهاى تيره را دارد و به هيچ عنوان خطر سوختگى و ايجاد لك و قرمزى ندارد.

در عين حال هزينه بسيار مناسبى دارد و براى همه افراد قابل استفاده مى باشد .اين سيستم با امكان ايجاد ده پالس در ثانيه با شدت بالا براى كاربرد در مناطق وسيع مثلا پاها بسيار مناسب است بطوريكه انجام ليزر براى كل بدن با اين سيستم حداكثر٤٠دقيقه به طول مى انجامد.

عوارض جانبی لیزر چیست ؟

از بین عوارض جانبی از بین بردن موهای زائد با لیزر می توان به مواردی نظیر درد (خفیف تا متوسط) ، سوزش، قرمزی یا اریتم گذرا یا پایدار، تورم، آسیب اپیدرمی به شکل سوختگی خفیف، تغییرات رنگدانه ای به شکل تیره شدن یا روشنتر شدن پوست ناحیه ی تحت درمان نام برد. البته باید یاد آوری کرد که بسیاری از عوارض لیزر موهای زائد کوتاه مدت بوده و برگشت پذیر می باشند و از چند دقیقه تا چند هفته بعد باقی خواهند ماند و در نهایت بهبود خواهند یافت. اصولا لیزر موهای زائد هیچگونه عوارض خطرناک یا عواقب دراز مدتی ندارد.
آیا لیزر موهای زائد باعث سرطان پوست ، سینه و یا ناباروری می شود؟

محاسبه هزینه لیزر موی زائد؟

پکیج ها و نحوه محاسبه لیزر موی زائد معمولا بصورت زیر محاسبه می گردد.

1- هزینه لیزر موهای کل بدن .(در این پکیج کل بدن شامل:کل دست ها،پاها،زیربغل و بیکینی میباشد)

2- قیمت لیزر موهای صورت برای هر جلسه

3- هزینه لیزر موهای دستها:

4- هزینه لیزر موی پاها:

5- هزینه لیزر موهای زیربغل:

6- قیمت لیزر موهای زائد چانه :

7- هزینه لیزر موی زائد زیر چانه :

8- هزینه لیزر موهای ناحیه تناسلی یا بیکینی :

9- هزینه لیزر موهای خط بیکینی :

10- هزینه لیزر موهای خط باسن :

11- هزینه لیزر موهای زائد پشت تنه :

12- هزینه لیزر موهای زائد جلوتنه :

13- هزینه لیزر موهای زائد پیشانی :

14- هزینه لیزر موهای زائد خط ریش:

15- هزینه لیزر موهای زائد گونه ها :

16- هزینه لیزر موهای زائد پشت لب :

17- هزینه لیزر موهای روی پا :

18- هزینه لیزر موهای روی دست

19- هزینه لیزر موهای زائد بازوها :

20- هزینه لیزر موهای زائد ساعدها :

21- هزینه لیزر موهای زائد ران ها :

22- هزینه لیزر موهای زائد ساق پا :

23- هزینه لیزر موهای خط زیر ناف :

24- هزینه لیزر موهای زائد شکم :

25- هزینه لیزر موهای زائد دور پستان :

26- هزینه لیزر موهای زائد کمر :

27- هزینه لیزر موهای زائد جلوگردن :

28- هزینه لیزر موهای زائد پشت گردن :

29- هزینه لیزر موهای زائد گوش :

30- هزینه لیزر موهای زائد کل باسن :

هزینه شات اضافه

هزینه ها بسته به نوع دستگاه و ناحیه  متفاوت است ..

توجه: قیمت های داده شده برای هر یک جلسه لیزر مو میباشد و معمولاً جلسات لیزر ماهی یکبار تا شش جلسه ادامه خواهد داشت .

برای اطلاع از تخفیف لیزر موی زائددر سایت تخفیف گروهی اف وان  کلیک نمایید…

اگر قیمت ها بر اساس شات محاسبه شود بدین صورت می باشد:
قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد
قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد
شات لیزر چیست؟

هر بار که توسط هندپیس، انرژی لیزر روی سطح پوست خالی می شود یک شات گفته می شود، در خیلی از مراکز لیزر موهای زائد، هزینه لیزر را بر اساس تعداد شات محاسبه می کردند، اما امروزه در اکثر مراکز در سراسر دنیا بر اساس ناحیه محاسبه می شود.

تفاوت هزینه لیزر موهای زائد به علت نوع خنک کننده ها

تمام دستگاه های لیزر به علت ایجاد گرمایی که در سطح پوست ایجاد می کنند ملزم به داشتن خنک کننده (یا کولینگ) می باشند، این کولینگ ها معمولا با باد ساده و یا ترکیب با آب کار می کنند و یا اینکه محل اتصال هندپیس به بدن را از فلز آلومینیوم می سازند که ایجاد حس سرما کند اما خب این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ایجاد شده را بگیرد اما از طرفی این روش ها هزینه نگهداری پایینی دارند.

 

کمپانی کندلا در روشی که انحصارا به این کمپانی تعلق دارد به جای استفاده از باد ساده، از گازهای فوق سرد کرایوژن استفاده میکند، این خنک کننده که DCD نام دارد، در چندمیلیونوم ثانیه، پیش از تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست شلیک میکند تا متوجه سوزش و درد نشوید، از طرفی با تکیه بر این سیستم می توان لیزر را با خیال راحت با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد، در نتیجه تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد بین ۴ الی ۶ جلسه می باشد. (البته در ۱۰ درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان توسط هیچ کس قابل پیش بینی نیست)

هزینه بالا دستگاه + هزینه های نگهداری بالا + هزینه گازهای کرایوژن (که فقط مختص این دستگاه است) باعث می شود تا در تمام دنیا تعرفه انجام لیزر موهای زائد با دستگاه جنتل مکس پرو گرانتر باشد.

همچنین این نکته را باید بدانید انتخاب نوع خنک کننده هنگام خرید دستگاه های کندلا می تواند به اختیار مراکز باشد. یعنی تمام دستگاه های کندلا دارای خنک کننده DCD نمی باشند، در برخی از مراکز هم در سراسر دنیا از نوع خنک کننده ساده آن یعنی ACC استفاده می شود این سیستم ارزان تر است و فقط از باد خنک بهره می برد.

مواد مصرفی در لیزر موهای بدن

در بسیاری از دستگاه ها برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست، این یک ایراد محسوب نمی شود اما رعایت مثال بهداشتی را کمی سخت تر می کند، به طور مثال برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود، فرصت بین این دو مراجعه کننده باید هندپیس با مواد ضدعفونی کننده تمیز شود.

در دستگاه جنتل مکس پرو زائده ای در ابتدای هندپیس وجود دارد به نام دیستنس گیج که به طور شخصی به هر مراجعه کننده داده می شود و برای هر جلسه باید به همراه داشته باشید.

اینها مسائلی است که باعث می شود دستگاه جنتل مکس پرو، امنیت و جوابدهی بهتری نسبت به سایر دستگاه ها داشته باشد از طرفی به دلیل این هزینه ها، تعرفه انجام آن نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر است.

قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد
قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد

قیمت لیزر موی زائد لیست لیزر دستگاه لیزر موی زائد

 

مطالب اخیر

One Thought to “لیست قیمت لیزر موی زائد”

Leave a Comment